Menu główne:

Wyszukiwanie

Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Mar    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Archiwa

Uwaga Drodzy Czytelnicy, Goście, Sympatycy i Krytycy tego bloga!!!

Często komentatorzy na tej stronie zwracają się do nas jako do członków PiS, stawiając nam różne zarzuty natury partyjnej…

Wszystkie teksty, które dotąd były tu prezentowane pochodzą od tych, którzy nie są członkami PiS-u, jedynie wiernymi sympatykami tej partii, a zwłaszcza entuzjastami samego Jarosława Kaczyńskiego. Dla nas jest On Postacią wielkiego formatu,  jest wielkim Polakiem, wielkim Patriotą, Kimś kto posiada charyzmę, wizję dla Polski wielkiej, silnej, niepodległej, sprawiedliwej i prawej. Te wartości, które reprezentuje PiS są dla nas czytelne, uczciwe, prawdziwe i zwykłe: prawda, dobro, uczciwość, prawość, solidarność, odpowiedzialność. Tego oczekujemy od ludzi sprawujących najwyższe urzędy w Polsce.  Wśród partii, które obserwujemy na scenie politycznej – wszystkie są postkomunistyczne, które książeczki czerwone zamienili na czekowe i odrywają nieswoje kupony. Dla nas PiS to marka, dobra marka i chcemy, by wszyscy równali do lepszych…Jesteśmy też ideowo z PiSem dlatego, że inne partie  nie mają idei i wszyscy są przeciwko Nim – to jest zastanawiające i o czymś mówi! Nie idziemy na łatwiznę!

Jeszcze raz pragniemy podkreślić, że nie jesteśmy członkami PiS,      ale możliwe, że wejdziemy w Ich szeregi. Przymierzamy się też do założenia swojej strony internetowej „Nasza Gołdap”. Zapraszamy wszystkich do udziału w dyskusjach na tematy bieżących spraw          w Polsce. Każdy ma szanse u nas zaistnieć i wyrazić swoją opinię        na każdy temat.

                                                        Sympatycy Prawa i Sprawiedliwości

Komentarze

Komentarz. Duck Season Open
Data: 1 Sie 2011, 5:27

hi hi hi…..

Komentarz. wróbel
Data: 3 Sie 2011, 9:10

A ja to z kolei jestem sympatykiem dobrej sprawy, bez względu na to kto ją czyni. I dlatego życzę Wam wszystkiego dobrego na tej drodze.

Napisz komentarz