Menu główne:

Wyszukiwanie

Wrzesień 2020
P W Ś C P S N
« Mar    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Archiwa

Wybieramy Prezydenta

Kampania prezydencka trwa w najlepsze. Naszym kandydatem jest młody, wykształcony, dynamiczny, nieuwikłany w przeszłość, z wizją dla Polski, człowiek zmiany Andrzej Duda. Gościł niedawno w naszym mieście, ale informacji o tym spotkaniu nie uświadczysz ani na stronach Goldap info, ani na tym drugim gołdapskim portalu.Nawet z salą był problem, aż wstyd o tym mówić, że demokracja i pluralizm w Gołdapi ma taką twarz, „twarz zatwardziałego, starego komunisty”, .

Nasz kandydat w porównaniu z miłościwie nam panującym to jak dwa różne światy, dwa przeciwieństwa. Nasz jest młody, rzutki, z polotem, inteligentny, szerokie spojrzenie, a panujący z zanikami pamięci, mówiący z kartki, nawet pozdrawia żonę ze ściągi, zasypiający na oficjalnych spotkaniach, mistrz od gaf, bigosujący myśliwy. Widzi to wielu, to nie tylko moje zdanie. Oto co znaleziono w sieci za co mamy dziękować Panu Komorowskiemu:

 

~szary : Dziękujemy Komorowskiemu!

– za podniesienie wieku emerytalnego
– za podwyższenie podatku VAT
– za podniesienie akcyzy na paliwo
– za podniesienie VAT-u na ubranka dziecięce
– za o-ZUS-owanie umów cywilnoprawnych
– za koszty utrzymania kancelarii większe, niż Królowej Brytyjskiej
– za regulacje w każdym aspekcie gospodarki
– za twierdzenie, że ostatnie wybory zostały
przeprowadzone rzetelnie
– za wygonienie z Polski 2 mln ludzi
oraz za inne wybitne czyny dla Polski, np.:
– za zgolenie wąsów
– za instrukcję obsługi krzesła
– za międzynarodowe kontakty – z szogunami
– za czekoladowego Orła
– za dbałość o język polski
– za wszystkie gafy, których zliczyć nie sposób

Ja również dodam od siebie:

– za podzielenie narodu (sprowokował awanturę o krzyż na Krakowskim Przedmieściu),

– za otoczenie się ludźmi z PZPR,

– za udział w kampanii nienawiści w stosunku do poprzedniego Prezydenta.

– za niepoparcie inicjatyw społecznych i zebranych milionów podpisów w obronie sześciolatków, lasów państwowych, w obronie wieku emerytalnego…

Zachęcam wszystkich do włączenia myślenia. Czas może sobie odpowiedzieć czy jestem za Polską zadowolonych, która nie potrzebuje zmian, bo jest bardzo dobrze, wszystkim, jak głosi P. Komorowski? Czy rzeczywiście nasza Ojczyzna wymaga poprawy w wielu aspektach, a te zmiany gwarantuje nam nowy kandydat Andrzej Duda?

Nasz wybór będzie odpowiedzią na tak postawione pytanie.

Natalia W

Komentarze

Komentarz. nota
Data: 29 Mar 2015, 21:01

Piszesz, że tak się boisz wizyty o szóstej rano…to nieźle masz za paznokciami. Mnie nie przeszkadza poranna wizyta CBA. Jestem spokojna. Jesteś złodziej? To się bój. PiS na pewno nie zostanie obojętny na rozkradanie Polski i korupcję. Będą na pewno porządkować państwo.
Piszesz, że będziesz zwiewał za granicę…Dokąd ty stary komuchu, chyba rzeczywiście tam gdzie pieprz rośnie? Kto ciebie tam zechce? Tam nie potrzebują donosicieli, tylko siły roboczej!
Nie odnoszę się do reszty, tylko poproszę o wykasowanie steku bzdur rodem z GW i TVN.

Komentarz. Polak
Data: 30 Mar 2015, 5:25

A ja też słowo do erni i jego pozostałych komentarzy.
Na Smoleńsk po prostu brak słów. Nie będę tu czynić wyliczanki, tylko popatrz Polsko, jak prowadzą śledztwo Francuzi, ile trwa identyfikacja, jak wygląda zbieranie szczątków samolotu i ludzkich. Ostatnie katastrofy pokazują jak prowadzi się dochodzenie, jak skłąda się wrak śruba po śrubie, jak identyfikuje się i postępuje ze zwłokami. W Smoleńsku na wrakowisku był deptak, wchodził kto chciał, brał co chciał, dziś brakuje 2/3 samolotu…nawet nie pozbierano sczątków ludzkich. Walentynowicze do dziś nie wiedzą gdzie jest ich matka i babcia. Zaraz po katastrofie wycięto las, buldożery zrównały teren, nawieziono tony ziemi i na koniec położono betonowe płyty…Nawet, gdyby to była zwykła katastrofa, to i tak zacierano wszelkie ślady…Po co? A PO blokuje międzynarodowe śledztwo, bo wyszłoby jak oni dotąd je prowadzili. Po wysłuchaniu profesora Gajewskiego, które dzień wcześniej zablokowała PO w PE, Anglikom aż oczy wyszły z orbit z niedowierzania jak postępowali Polacy w Smoleńsku i jak bez dowodów prowadzi się śledztwo i widać jasno, że zaraz je zakończą. Europa nie wie, nie ma pojęcia jak prowadzono badanie tej katastrofy, bo nikt nie opisuje barbarzyńskiej metodyki, jaką stosowali Rosjanie i Polacy w dochodzeniu do prawdy. Nawet ci, którzy dotąd wątpili teraz widzą, że coś z tym Smoleńskiem jest nie tak…
A takie bzdury wypisywać jak ten pan wyżej, to trzeba być chorym z nienawiści i nie dopuszczać do siebie żadnych racjonalnych argumentów.
A PBK podzielił Polaków na radykalnych i racjonalnych…Widać jasno gdzie plasuje się sam, mając w haśle wyborczym zgodę i bezpieczeństwo. Jak na dłoni widać po której stronie jest rozum, bo tak postępując „zgodnie” napuscza na siebie Polaków. Tylko podgrzewa konflikt. Ale to trzeba mieć intelekt, by to dostrzegać…

Komentarz. red
Data: 9 Kwi 2016, 10:36

DOBRA ZMIANA!!??
Ludzie!!! Nie narzekajcie. Przecież mamy ‚dobrą zmianę’.
Jest fajnie jest super. Wszystkie dzieciaki dostały po 500 zł,
seniorzy mają wszystkie leki za darmo, wróciliśmy do emerytur 60/65
bez obniżenia wysokości emerytur, kwota wolna od podatku 8000,
VAT zmniejszony, podatki zmniejszone, umowy śmieciowe w koszu –
zapanowała ogólna radość. Do tego księgowy hoduje Araby, bulterier
steruje mediami, wariat robi nam piękny image za granicą, oszołom
wprowadza do armii doktrynę chrześcijańską zamiast strzelć będziemy
się modlić, nowe bryki dla VIP-ów, kopalnie już są rentowne bo
dostają kasę z firm energetycznych, abonament za gebelsowską
propagandę zapłacimy z prądem, Belzebub z Torunia opływa w kasiorę,
Emeryci dostali podwyżkę 2,5 zl, spółki skarbu państwa wreszcie
mają kompetentnych szefów…., Trybunał Konstytucyjny może nam skoczyć.
Jednym słowem dobra zmiana……Tylko czekać jak ekipa dobrej zmiany
po obsadzeniu swojakami wszystkiego tez wyląduje w rowie….

Komentarz. rex
Data: 9 Kwi 2016, 13:10

PiS, jest partią wyjątkowych obłudników i krętaczy. Tylko podstępem mogli dojść do władzy, żerując na najgorszych cechach Polaków – na bezinteresownej zawiści i naiwności.
PiS najgłośniej krzyczał przeciwko pozbawieniu partii politycznych subwencji budżetowych i prywatyzacji.
Wyborca PiS nie chciał, żeby było lepiej – chciał dokopać PO. Teraz, za jakiś czas, będzie chciał dokopać PiS, ale to już może okazać się niemożliwe, gdy PiS weźmie wszystkich za mordy i uniemożliwi prawdziwą demokrację. A już to się zaczęło.
—————
Ataki personalne, wyciąganie pochodzenia, czepianie się rodziny, obrzucanie łajnem, pomówienia, kłamstwa, manipulowanie faktami, oskarżanie o to samo, co robiliście i robicie – to wszystko co umiecie. To wasza „polityka”.
To o takich jak wy Piłsudski powiedział „kury wam szczać prowadzać”.
———-

Zdrajcy to ci, co najpierw przysięgają przestrzegać Konstytucji i prawa, a za parę dni tę Konstytucję i prawo łamią.
Zdrajcy to ci, co od lat celowo skłócają Polaków, naród polski.
Zdrajcy to ci, co swoją „polityką” obniżają poważanie i znaczenie Polski, obniżają wartość złotówki, i podwyższają tym samym ceny.
Zdrajcy to ci, co pokazują młodzieży, że można kłamać, obrzucać łajnem, manipulować, mówić co chwilę co innego, atakować personalnie, rodzinę, wyciągać pochodzenie, unikać normalnej, merytorycznej dyskusji, szczuć Polaków na siebie jak psy, wymyślać niestworzone rzeczy i wpierać, że to prawda – i jeszcze nazywać się „prawymi i sprawiedliwymi”. To jest zdrada narodu, a do tego Podłość i Skrwysństwo.

Pirdlnci i Skrwni
Popaprani i Skorumpowani
Porąbani i Sekta
Pzpr i Samozwańcy
Podłość i Skrwsństwo

ale na pewno NIE Prawo i Sprawiedliwość.

Napisz komentarz